Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Із 1 листопада кожний власник паперового паспорту зможе обміняти його на ID-картку

Із 1 листопада кожний власник паперового паспорту зможе обміняти його на ID-картку

Із 1 листопада кожний власник паперового паспорту зможе обміняти його на ID-картку
Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії. Обміняти паспорт на ID-картку можна буде з листопада цього року.

На яких умовах видаватимуть нові паспорти
3 жовтня 2018 року український уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн.

Запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Головною метою запровадження нового документа є безпека суспільства, захист від підроблення та крадіжки особистих даних.

До слова, більше про впровадження внутрішніх паспортів у формі ID-карток в Україні, можна дізнатися в матеріалі про електронну демократію. ​ ​
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: