Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » Іграшка- вбивця: дівчинка отримала хімічний опік легень через “лизун”

Іграшка- вбивця: дівчинка отримала хімічний опік легень через “лизун”Це сталося у Києві, повідомляє 24tv.ua, з посиланням на ТСН
Маленька дівчинка спершу почала кашляти, а коли лягала, то кашель тільки посилювався.  Мама відвезла дитину на консультацію в “Охматдит”. Там жінці повідомили, що у бронхах дівчинки знайшли схожу на клей речовину. У родині припускають, що причина – слайм. Це желеподібна субстанція із приємним запахом і привабливим кольором. Швидше за все, Яся запхала в ніс шматочок слизу та вдихнула його.
Виявили велику кількість сторонніх тіл у бронхах обох легень. Врешті виявилося, що це слайм,
– розповіла хірург “Охматдиту” Ванда Милінецька.
Бронхи дівчинки тричі чистили під загальним наркозом. Частини хімічного слизу відшкрябували від бронхів. Яся 2 тижні провела в реанімації. Дівчинку вводили в медикаментозний сон, а за неї дихали штучні легені. Нині дитина тільки починає відновлюватися.
Що таке слайми?
Одна з найпопулярніших дитячих іграшок. Ними граються у школах, садках, дитячих майданчиках. Одн з інгредієнтів слайма – тетраборат натрію, або борна кислота. Цю речовину можна вільно купити в аптеці і вона зовсім не підходить для дитячих ігор.
“Борна кислота або тетраборат за чотирибальною шкалою має токсичність “двійку” – це означає, що вона за тривалого контакту зі шкірою може викликати алергічні реакції. Якщо її спробувати на смак, може викликати і запаморочення”, – пояснив вчитель хімії Олексій Головань.
Для постраждалої дівчинки контакт з іграшкою може мати наслідки на все життя.
Оскільки лікарі вперше стикаються з хімічним опіком легень через слайм, то дати подальші прогнози здоров’ю Ясі вони просто не можуть. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: