Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » Масштабний збій в монетизації субсидій для українців: що пішло не так

Масштабний збій в монетизації субсидій для українців: що пішло не так


Пільговикам не надходять SMS-повідомлення про оплату комуналки. Через це люди не знають, чи отримують державну допомогу взагалі.
Відомо, що Міністерство соціальної політики завалили скаргами на діючу схему нарахування пільг і субсидії, повідомляє «Обозреватель».
Тобто, держава виплачує гроші за пільги кожній людині окремо – видає готівкою або переводить на рахунок Ощадбанку. Видача в готівковій формі можлива тільки за умови, якщо пільговик написав відповідну заяву в орган соцзахисту по 15 жовтня 2019 року.
Однак багатьом повідомлення з інформацією від банку з невстановлених причин не надходять. При цьому проблема в комунікаціях між установами може позбавити людей допомоги від держави. Наприклад, якщо пільговик матиме борг в 340 гривень (20 неоподатковуваних мінімумів), то в наступний опалювальний сезон право на монетизацію він втратить.
«Ощадбанк» може мати некоректні дані. У разі, якщо щось змінилося у людини і можуть бути розбіжності. Це пов’язано з тим, що Управління соцзахисту не надав необхідну інформацію в «Ощадбанк», – додали в державному банку.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: