Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » На 2 тисячі: міністр економіки зробив важливу заяву про підвищення зарплат українцям

На 2 тисячі: міністр економіки зробив важливу заяву про підвищення зарплат українцямМіністр економіки України Тимофій Милованов зробив несподівану заяву про збільшення зарплат українцям та скорочення безробітних у країні.
Деталі він розповів під час брифінгу, передає Vgolos.com.ua посилаючись на  прес-служба відомства.
Він заявив, що профільне міністерство хоче скоротити кількість безробітних громадян з 1,5 мільйона до 900 тисяч та підвищувати заробітні плати на 2 тисячі гривень на рік.
“У нас 8,5 відсотків безробітних, тобто 1,5 мільйони. Потрібно спростити законодавство, полегшити наймання співробітників та підвищити їхній соціальний захист. І точно змінити роботу центрів зайнятості. Вони не мають бути соціальною касою, а повинні надавати реальну допомогу людям у пошуку достойної роботи. Тому що туди тільки за грошима приходять”, – уточнив міністр.
Також наголосив, що ціль відомства – підвищувати зарплати на 2 тисячі грн на рік.
“Наше завдання скоротити безробіття до 5 відсотків, а зарплати підвищувати хоча б на 2 тисячі гривень в рік. Тоді як річне зростання цін має бути не вище 5 відсотків”, -резюмував Милованов.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

 • PING
For more from under the NIKE, Inc. umbrella, check out the Air Jordan 13 “Brave Blue” expected to drop on April 30th. Jordan 5 Review
25 березня 2022 08:32
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: