Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » Католицьке різдво 2019: коли буде та традиції свята

Католицьке різдво 2019: коли буде та традиції свята

Коли буде вихідний на католицьке різдво, історія свята
Католицьке Різдво, https://bitly.su/jH4Js
В Україні настає низка новорічних свят, які святкують з 19 грудня і завершують 19 січня на хрещення. 25 грудня нас чекає свято - Католицьке Різдво. У нашому матеріалі дізнайтеся, що це за свято, звідки воно пішло і які існують традиції.

Свято Католицького Різдва

Щорічно католицьке Різдво святкується 25 грудня, в 2019 році воно перепадає на середу, тобто на робочий день. Але не дивлячись на екватор робочого тижня цей день буде вихідним. Таке стало можливим з 2017 року, коли уряд нашої країни вніс католицьке Різдво в число державних свят. До 2017 року свято звичайно ж теж святкували, але він не вважався вихідним днем.
В цілому католицьке Різдво є одним з найважливіших християнських свят, вітати один одного починають рано вранці, а закінчують пізно ввечері. Його історія, безпосередньо пов'язана з подіями народження Сина Божого у діви Марії в місті Віфлеємі.
Євангелійська історія говорить про те, що в той рік, коли народився Ісус Христос імператор Римської імперії Август видав указ, щоб провели перепис населення. Іудеї тоді теж були частиною Римської імперії тому їм теж було наказано з'явиться в місто свого народження. Самі Йосип разом з Дівою Марією вирушили до Віфлеєму, щоб там пройшло народження малюка. Так як в місті був великий наплив людей, то Йосип і Марія не змогли потрапити в готель, тому, коли прийшов момент народжувати Марія це зробила просто в печері, де ховали худобу від поганої погоди. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Embracing technology and applying it to all areas of an enterprise will help companies grow faster and become more successful.  エア ジョーダン スーパー コピー
3 листопада 2021 04:41
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: