Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » В Україні скасували принцип: «Пішохід завжди правий». Що це означає для вас?

В Україні скасували принцип: «Пішохід завжди правий». Що це означає для вас?

​Це важливе рішення суду.

В Україні змінили Правила дорожнього руху осіб в інвалідних візках, їх віднесли до учасників дорожнього руху з певними правами та обов'язками. Але на цьому новини не закінчилися, інформує Ukr.Media.
Верховний Суд своїм рішенням скасував принцип «пішохід завжди правий»
Це випливає з рішення у справі про ДТП в Києві, коли пішохід спровокував аварію, вибігши на червоне світло. Його збив джип, водій якого не перевищував швидкості та не міг уникнути наїзду. В результаті потерпілий, який отримав тілесні ушкодження, повинен компенсувати витрати на ремонт авто що збив його, сума якого становить понад 100 тисяч гривень.
Справа значиться під номером 296/2509/16-ц на сайті Єдиного реєстру судових рішень.
Розгляд апеляційної та касаційної скарг тривало близько 4 років. Нинішнє рішення суду юристи називають революційним і безпрецедентним. Воно надасть значний вплив на суди за аналогічними випадками, оскільки судді зобов'язані враховувати вердикт Верховного суду.
Це означає, що відтепер пішоходи-порушники будуть змушені оплачувати можливі наслідки зі своєї кишені
Досі в судах відмовляли в позові власникам автомобілів, які отримали механічні пошкодження після ДТП, в яких постраждав пішохід, тому що машина автоматично вважалася «джерелом підвищеної небезпеки».

Тепер же ситуація змінилася. Причому компенсацію матеріального збитку можна буде стягнути не тільки з потерпілого пішохода, але і з його спадкоємців у разі загибелі.
Чи зробить це пішоходів уважніше? Подивимося.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

If you’re just dashing through a light drizzle to get from the car to Costco, they’ll probably do the trick. Yeezy 700 V3 Safflower Replica
1 листопада 2021 12:37
 The word Familia is printed on the sock liner and across the lateral side of the shoe. A further nod to the inclusivity of family: The shoe is available in full family sizing. Air Force 1 blog
16 березня 2022 06:53
Excellent article. Very interesting to read. I really love to read such a nice article. Thanks! keep rocking. 
 https://www.posterprintcenter.com/falcon-flags.html
19 березня 2022 21:30
 • TINA
For a closer look at this upcoming Air Jordan 1 KO, check out the official images below. Currently, a release date is still TBD, but more information should be unveiled soon. Jordan 4 Reviews
24 березня 2022 10:06
I have read your article, it is very informative and helpful for me.I admire the valuable information you offer in your articles. Thanks for posting it..
Business consultant Shellharbour
20 листопада 2022 00:25
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: