Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » В Україні скасували принцип: «Пішохід завжди правий». Що це означає для вас?

В Україні скасували принцип: «Пішохід завжди правий». Що це означає для вас?

​Це важливе рішення суду.

В Україні змінили Правила дорожнього руху осіб в інвалідних візках, їх віднесли до учасників дорожнього руху з певними правами та обов'язками. Але на цьому новини не закінчилися, інформує Ukr.Media.
Верховний Суд своїм рішенням скасував принцип «пішохід завжди правий»
Це випливає з рішення у справі про ДТП в Києві, коли пішохід спровокував аварію, вибігши на червоне світло. Його збив джип, водій якого не перевищував швидкості та не міг уникнути наїзду. В результаті потерпілий, який отримав тілесні ушкодження, повинен компенсувати витрати на ремонт авто що збив його, сума якого становить понад 100 тисяч гривень.
Справа значиться під номером 296/2509/16-ц на сайті Єдиного реєстру судових рішень.
Розгляд апеляційної та касаційної скарг тривало близько 4 років. Нинішнє рішення суду юристи називають революційним і безпрецедентним. Воно надасть значний вплив на суди за аналогічними випадками, оскільки судді зобов'язані враховувати вердикт Верховного суду.
Це означає, що відтепер пішоходи-порушники будуть змушені оплачувати можливі наслідки зі своєї кишені
Досі в судах відмовляли в позові власникам автомобілів, які отримали механічні пошкодження після ДТП, в яких постраждав пішохід, тому що машина автоматично вважалася «джерелом підвищеної небезпеки».

Тепер же ситуація змінилася. Причому компенсацію матеріального збитку можна буде стягнути не тільки з потерпілого пішохода, але і з його спадкоємців у разі загибелі.
Чи зробить це пішоходів уважніше? Подивимося.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

If you’re just dashing through a light drizzle to get from the car to Costco, they’ll probably do the trick. Yeezy 700 V3 Safflower Replica
1 листопада 2021 12:37
 The word Familia is printed on the sock liner and across the lateral side of the shoe. A further nod to the inclusivity of family: The shoe is available in full family sizing. Air Force 1 blog
16 березня 2022 06:53
Excellent article. Very interesting to read. I really love to read such a nice article. Thanks! keep rocking. 
 https://www.posterprintcenter.com/falcon-flags.html
19 березня 2022 21:30
 • TINA
For a closer look at this upcoming Air Jordan 1 KO, check out the official images below. Currently, a release date is still TBD, but more information should be unveiled soon. Jordan 4 Reviews
24 березня 2022 10:06
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: