Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Світ » Майже 5 хвилин повного мороку: Землю чекає рідкісне сонячне затемнення

Майже 5 хвилин повного мороку: Землю чекає рідкісне сонячне затемнення


Це перше затемнення в 2019 році. В цей день Місяць перетне Сонце, повністю перекриє сонячне світло і відкине на Землю тінь. Повідомляє журналіст «НМ».
Що і коли відбудеться?
На Сонці буде видна лише корона – Місяць повністю закриє собою світило. Мисливці за цікавими небесними явищами і спостерігачі з усього світу відправляться в південну частину Тихого океану – в Чилі і Аргентини. Саме тут складуться найкращі умови для спостереження феномена – затемнення почнеться о 16:38 за місцевим часом і триватиме близько 2 хвилин 30 секунд. Втім, у відкритому океані в трьох тисячах кілометрів від Чилі буде досягнутий пік тривалості затемнення – небосхил потемніє на 4 хвилини 33 секунди.
Чим воно цікаво
Стан, в якому проживаємо затемнення, фіксується і формує ланцюжок подій на місяці, дуже часто на роки.
У період затемнень панує потужна енергетика, що піднімає старі образи, болю, втрати, розчарування в особистому житті, в бізнесі, з грошима і часто саме цей стан фіксується, створюючи коло постійно повторюваних ситуацій.
Можна Зробити навпаки і в потужній енергетиці Сонячного затемнення за допомогою спеціальних практик:
  • визначити свої справжні можливості, про які ми часто не здогадуємося, і максимальні цілі на рік, три роки і великі проміжки часу
  • відпустити старе, хворобливе, обридлої, що заважає йти вперед
  • запустити хвилю абсолютно нових потрібних подій.
Крім того, в момент Сонячного затемнення Місяць, перебуваючи між Землею і Сонцем, затуляє собою Сонце і на якийсь час виникає ефект великого затемнення і потім відродження Сонця.
Точно такі процеси відбуваються в психіці людини – переродження (перезавантаження) внутрішнього Сонця, завершення старого (якщо ми можемо його відпустити) і початок нового (якщо вистачить сил, сміливості і мудрості). ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: