Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Світ » Друга світова, загибель Титаніка, президенство Обами: давні пророцтва, які збулись у XX столітті

Друга світова, загибель Титаніка, президенство Обами: давні пророцтва, які збулись у XX століттіПередбачення можна було почути від письменників-фантастів до мільярдерів і технічних гуру. Звучить дивно, але багато таких пророцтв дійсно збулися.
Про неймовірні пророцтва пише видання Хвиля.
Гибель Титаника (1898)
Зіткнення Титаніка з айсбергом на шляху в Нью-Йорк і гибель у водах Атлантики були передбачені Морганом Робертсоном. Письменник написав трагічну історію “Марність, або крах Титана”, в якій розповів про човен, що затонув після зіткнення з айсбергом.
Титанік, Вікіпедія
Атомна бомба (1914)
Перша атомна бомба була скинута на Хіросіму, Японія, 6 серпня 1945 року, а друга — на Нагасакі через кілька днів. В романі Г. Г. Уеллса 1914 року “Світ звільнений”, який був опублікований близько 30 років перед трагедією, письменнику вдалося показати всі руйнівні наслідки атомного вибуху.
Атомна бомба, Вікіпедія
Атомна бомба, Вікіпедія
Смерть Марка Твена (1909)
Марк Твен народився через два тижні після того, як комета Галлея з’явилася в небі в 1835 році. Письменник сказав своєму біографу, який опублікував книгу у 1909 році, що найбільше у своєму житті чекає зустрічі з цією ж кометою. За дивним збігом обставин Марк Твен помер 21 квітня 1910 року, всього через один день після повернення комети Галлея.
Марк Твен, Вікіпедія
Марк Твен, Вікіпедія
Висадка на Місяць (1865)
Став пророчим роман Жюля Верна 1865 року “Від Землі до Місяця”. Письменнику вдалося досить точно описати стан невагомості, про який в середині 19-го століття не могли знати, а також передбачив, що під у першій місії на Місяць візьмуть участь три астронавти.
Висадка людини на місяць, NASA
Висадка людини на місяць, NASA
Друга Світова Війна (1939)
Вінстон Черчиль цитував слова Французького генерала і військового теоретика Фердинанда Фоша, сказані йому після укладення Версальського мирного договору. Фердинанд Фош був глибоко незадоволений угодою, він сказав: “Це не мир. Це перемир’я на 20 років”. Фош помер 20 березня 1929 року і тому не дізнався, що його передбачення збулося — Друга світова війна офіційно почалася рівно через 20 років і 68 днів.
Друга світова війна, Вікіпедія
Друга світова війна, Вікіпедія
Інтернет (1898)
У своєму короткому оповіданні 1898 року “З “Лондонського таймс” за 1904 рік” Марк Твен описав майбутнє і вигаданий прилад “телеелектроскоп”, що використовував телефонну систему для створення всесвітньої мережі для обміну інформацією
Інтернет, МТС
Інтернет, МТС
Президентство Обами (1969)
У 1969 році Джон Бруннер отримав нагороду за науково-фантастичний роман “Стояти на Занзібарі”. Виявляється, у своєму творі автор передбачив, що президентом США буде 40-річний афроамериканець.
Барак Обама, Jp Gazeta
Барак Обама, Jp Gazeta
Стільникові телефони (1909)
На початку 20-го століття, коли домашні телефони вважалися новацією та були рідкістю, інженер і винахідник Нікола Тесла, який працював з Томасом Едісоном, висунув сміливе припущення. Тесла припустив, що настане час, коли люди будуть ходити з телефонами у кишенях.
Стільникові телефони, Культура
Стільникові телефони, Культура

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: