Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Світ » Пограбування століття: з музею вкрали коштовності на мільярд євро (ФОТО)

Пограбування століття: з музею вкрали коштовності на мільярд євро (ФОТО)Невідомі пограбували знаменитий музей «Зелені склепіння» в Дрездені (Саксонія), пише  Germania.one
Злодії проникли в будівлю рано вранці і винесли з нього коштовностей на загальну суму близько мільярда євро. Згідно з останньою інформацією, зловмисники відключили електропостачання музею і проникли всередину через вікно.
«Група грабіжників украла історичні коштовності, діаманти і дорогоцінні камені, вартість яких оцінюється в мільярд євро, – йдеться в офіційній заяві« – Громіздкі предмети, такі як вази або картини, зловмисники брати не стали ».
Незважаючи на те, що зловмисники відключили електроживлення в музеї, камери відеоспостереження все ж змогли зафіксувати момент крадіжки . Згідно з останніми даними, мова йде про декілька чоловіках, які зникли з місця події на лімузині.
«Зелені склепіння» – це знаменита колекція коштовностей, колишня князівська скарбниця Веттинів, що охоплює період Ренесансу до класицизму. Назва цієї колекції, яка є найдорожчою в Європі, походить від кольору колон залу, де зберігалися коштовності.


 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: