Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Закарпаття » У В’єтнамі лікар із Закарпаття вирвала з лап смерті потонулу дівчинку (ФОТО)

У В’єтнамі лікар із Закарпаття вирвала з лап смерті потонулу дівчинку (ФОТО)


У В’єтнамі, на території одного з готелів є великий басейн. Маленька активна в’єтнамська дівчинка, 4 років, дочка одного зі співробітників готелю грала з дітьми в басейні. І раптом тато одного з дітей Nazhmudin Mikson звернув увагу, що ця дитина неприродно лежить у воді спиною догори. Він без всяких роздумів кинувся в басейн і витягнув її на берег. Дівчинка вже не дихала і серцебиття зупинилося. Вся посиніла. І почала набрякати.
Персонал готелю запанікував. Ніхто з них не знав, що робити. Хто то кинувся викликати швидку. Хоча час йшов на секунди, повідомило clipnews.info.
На щастя, в групі виявилася лікар-анестезіолог Яна Данилич з Ужгорода. Вона почала боротися за життя в’єтнамської дівчинки. Вона тут же зробила дитині масаж серця і штучне дихання. З дитини вилилася вода і блювота. Але дівчинка не дихала. 5 хвилин йшла боротьба за життя. Яна намагалася відновити роботу серця. За словами видання, їй це вдалося. Дівчинка почала дихати. І на очах у здивованих в’єтнамців буквально повернулася до життя! Мама – в’єтнамка не могла повірити своїм очам!
27459167_1666066243450059_585138548418965263_n
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: