Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Відкрий очі

Відкрий очіНеможливо завжди закриватися від життя, любий. Такого рухливого, змінного, дихаючого. Адже воно для тебе придумане. Подивися на різноманітність форм та ідей. Подивися на всіх, хто поруч з тобою. На тих, хто тебе провокує і надихає. На тих, хто тихенько поруч, любить і чекає на тебе завжди.

Життя занадто живе, щоб його не проживати. І дуже мудре, щоб його не помічати. Але жити в ньому можна тільки за одним простим принципом: «живеш - відчувай, що живеш».

Тут, на цій планеті твої почуття оголяться, як не захищайся. Скільки шарів шкіри не нарощуй - реальність здере їх з тебе. Хочеш ти цього чи ні. Сльози любові і нестерпних почуттів наздоженуть тебе. І ти пізнаєш любов. За нею тобі відкриється співчуття. А потім подяка. Ці почуття можливо прийдуть разом зі страхом і тривогою. Тобі буде некомфортно - адже ти станеш вразливим. Ти нарешті побачиш - ти живеш і в твоєму житті є все: і любов, і страх. Ти не ідеальний. Ти відчуваєш. Ти усвідомлюєш, що живеш. Різний, незрозумілий, незбагненний. Абсолютно невинний у своїй безпосередності. Відкритий перед моментом.

Так. Сядь і посиди в мовчанні. Подивися на те що ти маєш. Подивися на себе в цьому моменті. Це все ти. Ти наодинці з усім, що ти створив. І це тобі доведеться прожити. Нікуди не дітися.

Не бійся. Не панікуй. Відшкрібай залишки своїх останніх відмовок і вигадок. Видихни.

Відкрий очі.

Марина Тихомирова
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: