Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Москаль заблокував створення ОТГ на Виноградівщині

Москаль заблокував створення ОТГ на Виноградівщині

??° ???????? ??????»?: ???????°?»? ?·?°?±?»????????°?? ????????µ????? ???? ???° ???????????°???????????

Документи по створенню ОТГ міста Виноградова з сусіднім селом Букове повернуто ЗакОДА на доопрацювання.
Як зазначають у Виноградівській міській раді, у 2017 році було дано старт процесу формування Виноградівської ОТГ. З такою ініціативою до міськради звернулась Буківська сільська рада. Процес формування Виноградівської ОТГ відбувався з дотриманням всіх норм Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Міський голова Виноградова Степан Бочкай каже, що за цей період часу було  розроблено План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, проект Договору про співпрацю, проводилися громадські обговорення, засідання комісій, консультації з фахівцями Офісу реформ Закарпатського відділення Асоціації міст України, відбувся ряд інформаційно-просвітницьких заходів та скайп-конференції, були скликані та проведені сесії  Виноградівської  міської ради та Буківської сільської ради, де прийнято рішення про добровільне об’єднання наших територіальних громад, а також направлено подання до Закарпатської обласної ради про утворення об’єднаної територіальної громади м. Виноградів та с. Букове. 
І от днями до Виноградівської міської ради надійшла відповідь голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля з даного питання та повернуто на доопрацювання проекти рішень по створенню ОТГ.
Геннадій Москаль відповів громаді таке: «Облдержадміністрацією було надіслано Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України перелік перспективних спроможних громад з урахуванням зовнішніх меж юрисдикції, в якому передбачено у складі Виноградівської міської територіальної громади 10 місцевих рад, а саме: Виноградівська, Малокопанська. 
Буківська, Великокопанська, Дротинська,  Олешницька, Підвиноградівська, Фанчиківська, Оноцька та Широківська. Утворення об’єднаної територіальної громади  у складі лише двох рад  суперечить вищенаведеному переліку і не дасть  очікуваного позитивного результату від проведення адміністративно-територіальної реформи».
У міськраді ж зазначають, що даний перелік від ОДА носить тільки рекомендований характер. Тим більше, у міськраді провели економічні підрахунки, тому вважають, що пропонований їм формат ОТГ у такій  великій кількості сіл не дасть результат спроможної громади, а навпаки.
Додатково нагадали, що Велика Палата ВСУ відкрила апеляційне провадження за позовом голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля про скасування окремих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».  
Як випливає з відповіді голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, до розгляду справи по суті й прийняття судом конкретного рішення облдержадміністрація не буде розглядати жодних матеріалів щодо ОТГ на Закарпатті.

Мukachevo.net
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Народ кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
12 червня 2018 15:32
Thanks for sharing this beautiful post for the spring of watercolors. use in a different manners is really awesome. Urdu Novels
17 вересня 2020 09:57
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: