Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Оприлюднено відео, присвячене 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Оприлюднено відео, присвячене 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

OHShB
У мережі з’явилося відео про військові подвиги 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України.
У невеликому ролику показано, як бійці воювали за Луганський аеропорт, оборонялися в районі Дебальцевого і Горлівки.
Могутні, як гірська злива, міцні, як Карпатські гори, завзяті, як гірські потоки, запеклі, як карпатська ватра», – так у ролику характеризують бійців бригади.
128-а ОГШБ – це з’єднання гірської піхоти Сухопутних військ України. Штаб бригади розміщений в місті Мукачево, а підрозділи дислокуються на території Закарпатської області.
З початку війни на сході України бійці 128-ї бригади займали позиції в районі Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного в Луганській області, брали участь в боях під Дебальцевим і в районі Артемівська (нині – Бахмут). Бій на висоті 307,9 біля села Санжарівка був одним з найкривавіших і складних, підрозділи бригади зазнали серйозних втрат, було багато поранених, але висоту вони утримали. У червні 2015 року бійці 128-ї бригади успішно утримували позиції в Луганській області.
З 1 червня 2018 го бригада була перейменована з гірсько-піхотної в гірсько-штурмову, а також отримала нову символіку – відтепер на емблемі військового підрозділу зображено стилізований знак гірських піхотинців – квітка едельвейсу з перехрещеними бартками та буква «Т» (скорочено від Transcarpathian — «Закарпатська»).
ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ
?https://www.facebook.com/128brigade/videos/1865441243750587/???
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: