Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Закарпаття останнє за кількістю договорів з сімейними лікарями. У селах просто немає...комп'ютерів

Закарпаття останнє за кількістю договорів з сімейними лікарями. У селах просто немає...комп'ютерів

??°???°????°??? ?????°????? ?·?° ????»??????? ???????????????? ?· ?????µ?????????? ?»????°??????. ?? ??µ?»?°? ????????? ???µ???°?...????????'???µ????
Як повідомляється, договір з сімейним лікарем підписали лиш 17% пацієнтів. У гірських селах процес ускладнюється по технічним причинам, як зазначають медики, там просто немає Інтернету та комп'ютерів...
Наприклад, дані про пацієнтів у селі Ставне на Великоберезнянщині, лікар записує у зошит, а вже вдома, де є Інтернет, заносить у єдину базу.
Лікар жаліється, такий процес підписання договору займає дуже багато часу, навіть кілька днів. Внести у електронну базу, поки, вдалося трохи більше 200 пацієнтів, хоча медпослугами тут користуються майже 2 тисячі людей.
— Проблеми із самим підключенням Інтернету, це гірські умови проживання людей. Не від нас це залежить, це залежить від амдіністрації, від місцевих органів самоврядування, - пояснює Анна Гуз, завідуюча амбулаторією, сімейний лікар Ставного.
Головний лікар Центру первинної медично-санітарної допомоги Великоберезнянського районуОльга Рущак розповідає, щоб підвести Інтернет в 5 амбулаторій потрібно 150 тисяч гривень, але у медичній субвенції цих коштів не передбачено.
Так само кажуть і в районній раді...
Більше дивіться у сюжеті Подробностей:
Мukachevo.net
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: