Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » “Поплакала і знов, поплакала ще раз, рахунок із таємними знаками” – закарпатці в пародії показали від чого плачуть українці (ВІДЕО)

“Поплакала і знов, поплакала ще раз, рахунок із таємними знаками” – закарпатці в пародії показали від чого плачуть українці (ВІДЕО)

Зараз важко знайти людину, яка не чула б пiсню гурту "KAZKA" "Плакала". Композицiя стала хiтом i уже зiбрала понад 70 мiльйонiв переглядiв у YouTube.

Творче об’єднання “Мама лайкнула”, iдейною органiзаторкою якого є закарпатка Карiна Янюк, вирiшило зробити пародiю на всiм добре вiдомий хiт, – пише 0312.
“Iдея створення такої пародiї з’явилася в нашої команди майже вiдразу, коли хiт “Плакала” вже заполонив увесь свiт, – зазначає Карiна Янюк. – Зазвичай, ранiше ми знiмали клiпи повнiстю з гумористичною подачею, адже наша мiсiя – пiдiймати людям настрiй. Думали, так вийде i з пiснею гурту “KAZKA””.Творчi люди й самi не очiкували, що в результатi знiмуть соцiальний ролик.
“Як кажуть, не було б так смiшно, якби не було так гiрко”. Саме так можна назвати iдею нашої роботи. Ми хотiли показати, що кожному українцю знайома ця боротьба за “виживання”, яка б’є по гаманцю. Але, незважаючи на всi цi обставини в країнi, наш народ залишається сильним, терплячим, вiрним i не втрачає почуття гумору! Ми все подолаємо! Лише трохи проплачемо i вiдразу полегшає”, – переконана уродженка Мукачева.




?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: