Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » В Ужгороді відбулась позачергова сесія міської ради

В Ужгороді відбулась позачергова сесія міської ради

Голосуванням на сьогоднішній позачерговій сесії депутати не подолали вето міського голови

Сьогодні відбулася позачергова сесія Ужгородської міської ради – у зв’язку з тим, що міський голова Богдан Андріїв наклав вето на дію пункту 1.3 рішення ХХVІІІ сесії міської ради VII скликання 30.10.2018 №1304 «Про надання та відмову у наданні згоди на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».
Цим пунктом надавався дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з подальшою передачею у власність для будівництва та обслуговування будинку та господарських будівель і споруд на вул.Собранецькій, 151 В.О.Холявіцькому.
Однак 31 жовтня на комісії із земельних спорів щодо меж земельних ділянок розглядалося звернення ОСББ «Собранецька, 147/1 і голова ОСББ повідомив, що частина земельної ділянки В.О.Холявіцького накладається на земельну ділянку цього об’єднання співвласників. Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного будинку ОСББ ««Собранецька, 147/1» міська рада дала раніше – 15 травня цього року (рішення №1083).
Також розглянули ще два питання: «Про зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгород на 2018-2020 роки» та «Про зміни до бюджету міста на 2018 рік». Більшістю голосів депутати підтримали ці проекти рішень.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: