Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Закарпаття » Закарпатець відвідав 19 країн і проїхав 12000 кілометрів на мотоциклі

Закарпатець відвідав 19 країн і проїхав 12000 кілометрів на мотоциклі

Закарпатець відвідав 19 країн і проїхав 12000 кілометрів на мотоциклі
"Закарпатський кореспондент" знову повідомляє читачам анонс пізнавальної тревел-зустрічі, яка відбудеться в Ужгороді вже днями, 13 грудня.

Так, ужгородці та гості міста нещодавно мали змогу дізнатися про промисловий стрибок і тисячолітню історію Південного Китаю та найстарішу пустелю - Намібію. Наступна ж зустріч буде присвячена драйвовим пригодам "на двох колесах".

"Усі ми мріємо про різні міста і країни, часто відкладаючи їх відвідини на потім, коли буде зручний час, коли буде більше грошей. Хто не мріяв про Париж, сувору Норвегію або Прибалтику? А хто готовий сісти на мотоцикл і проїхати 12 000 км, щоб все це побачити?", - риторичним питанням до нової теми підводить організатор, закарпатський блогер-мандрівник Віктор Стинич.

Наступним спікером тревел-зустрічі буде ужгородець, мотоцикліст, волонтер і мандрівник Andrey Petrische, який виїхав з Ужгорода на мотоциклі в Париж, потім на Північ і повернувся на Закарпаття, зробивши коло через 19 країн.

На зустрічі говоритимуть про шведських оленів і безлюдні пляжі Норвегії; плавучі фінські сауни і люксембурзькі "Лумшори"; каякінг у фйордах і багато інших цікавих занять; як наважитись і підготуватись до такого маршруту;
особливості подорожей на мотоциклі; скільки це коштує...

У якості бонусу присутнім розкажуть про особливості життя в Нідерландах. Дольова участь в оренді залу - 50 грн. Усі кошти будуть використані з благодійною метою - їх віддадуть волонтерам акції "Купи зустріч - подаруй дитині свято".

Закарпатський кореспондент ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі


Want to have money to spend? Come here.​เว็บคาสิโนออนไลน์
24 вересня 2021 15:17
Many manufacturers began putting small, centrally located spark ignition engines to bicycles—or pedal cycles, as they were frequently called—by 1900. Road motorcycle trial tests and manufacturer competitiveness arose as a result of the necessity for dependable builds. In 1907, the first Tourist Trophy motorcycle races were conducted on the Isle of Man, and were held as endurance or dependability events. Many revolutionary ideas, from early two-stroke-cycle designs to supercharged, multivalve engines installed on aerodynamic, carbon-fibre reinforced bodywork, have been tested at such events. Get Tank Stars and go to PVZ.io for more.
11 січня 2022 04:07
 • PING
In addition, he also came out with an unofficial shoe with him called Air Darwin’s. Shoe Boutique
24 березня 2022 10:25
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: