Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Закарпаття » Іршавчанка здобула звання чемпіонки України з шашок-100

Іршавчанка здобула звання чемпіонки України з шашок-100

foto
У славному своїми досягненнями в шашках місті Херсоні проведено чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів та юнаків.
В ньому взяли участь і вихованці клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти (керівник Вайда А.Й.): Богдан Роман, Богдан Юрченко і Катерина Мойсей.
Юнакам поборотися за нагороди не вийшло. Найкраще виступила наша чемпіонка області Катерина Мойсей, яка виступала в групі дівчат 13 років. Першою програмою була класична гра. Це своєрідний шашковий марафон, який тривав шість днів. По визнанню най обізнаного в шашковому господарстві журналіста, фотографа, коментатора Віталія Попруги Катерина Мойсей у фаворитах не числилась. Два роки тому назад вона вперше виступила на чемпіонаті України з шашок-100, а минулого року – не виступала.
Після двох турів швейцарської системи лідерами були Катерина Мойсей, Росана Гринишин-Крук і Єлизавета Дружук. Обидві – представники Івано-Франківської області. В третьому турі Катерина зіграла внічию, а Гринишин-Крук зуміла виграти в Дружук. Вирішальним туром виявився четвертий, в якому зустрілися Катерина Мойсей і Гринишин-Крук. Потрібно визнати, що в суперниці Катерини досить вагомий послужний список високих досягнень в шашках-100. Першою не витримала напруги жорсткої боротьби Гринишин-Крук. Її помилка дозволила Катерині дістати невеличку матеріальну перевагу, але гра продовжувалась далі. Катерина грала уважно і не дозволила суперниці перейти в атаку. Партія закінчилась перемогою нашої спортсменки і вона вийшла в лідери. Але зіграно тільки половина партій. Попереду особисті зустрічі з конкурентами-претендентами на призові місця.

Були зустрічі з представницями Вінницької, Харківської, Дніпропетровської областей. Наша спортсменка одну партію закінчила внічию, дві – виграла. І ось останній восьмий тур класики. Суперником Катерини була Єлизавета Дружук. Прогнози щодо розподілу призових місць різні, багато залежить від результатів інших спортсменок. Трішечки краща позиція в нашої спортсменки, яка на очко випереджає інших конкуренток. Катерина Мойсей витримала напругу останнього туру з честю. Партія закінчилась внічию. Все, можна полегшено зітхнути і скинути тягар неясності ситуації.
irshava-news.com
obolok.com.ua
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: