Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Закарпаття » 1600 закарпатців замовили газ на зиму за літньою ціною

1600 закарпатців замовили газ на зиму за літньою ціною

Станом на 23 вересня понад 1600 споживачів із Закарпатської області подали заявки на участь в акції “Твоя енергонезалежність”. Відповідно до умов акції, у споживачів з’явилась можливість придбати газ як товар за ціною 5,99 грн за 1 м.куб.

1600 закарпатців замовили газ на зиму за літньою ціною
Акція триває лише до 25 вересня. Використати придбаний газ слід в опалювальний період, тобто з 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року.
Замовити об’єм газу можна в Центрі обслуговування клієнтів або в “Особистому кабінеті” на сайті 104.ua. Оплату необхідно здійснити на окремий рахунок, відкритий в АБ "Укргазбанк".
Для того, щоб долучитися до акції “Твоя енергонезалежність” через сайт 104.ua слід зайти у “Особистий кабінет”, натиснути на анімований банер, далі — на кнопку “Продовжити”, ознайомитися з умовами акції  і надати свою згоду. Наступний крок — вказати прогнозований об’єм газу на опалювальний період та здійснення оплати.
Якщо людина закупила газ у НАК “Нафтогаз” по акції за ціною 5,99 грн/м3, але в опалювальний період регульована ціна знизилася, то обрахунок проводитиметься саме за меншою ціною.
“У разі залишку обсягу газу на кінець акції споживач зможе зарахувати суму на наступні періоди або повернути собі суму невикористаного обсягу газу”, — пояснила директор ТОВ “Закарпатгаз Збут” Вікторія Томинець.
Станом на сьогодні закарпатці замовили понад 2,2 млн кубометрів газу, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ТОВ «Закарпатгаз Збут».

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

 Sneaker OnlineMoreover, charcoal velvet lines the interior for a plush feel while the heel features “Siempre Familia” branding and intricate embroidery in the colors of Mexico’s flag. Meanwhile, the Jordan 1 Mid delivers a black upper with a jaguar print, arrow-akin checks and teeth trimming the bright red toe box.
18 березня 2022 07:16
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: