Головна > Закарпаття > Шахраї виманюють гроші від закарпатських клієнтів "Приватбанку"

Шахраї виманюють гроші від закарпатських клієнтів "Приватбанку"


19-02-2020, 10:00. Розмістив: redaktor
Шахраї виманюють гроші від закарпатських клієнтів "Приватбанку"
Про активізацію телефонних шахраїв закарпатці повідомляють в соцмережах.
Так нещодавно, мешканців Перечинщини почали тероризувати шахраї СМС-ками від "Приватбанку".
Схема шахрайських повідомлень стандартна, але дієва. Закарпатці отримують повідомлення наступного змісту: "Шановний клієнте! Вашу картку заблоковано. Передзвоніть за вказаним номером для підтвердження ідентифікації".
"Подібне СМС від "Приватбанку" отримала вчора, після поповнення картки, і була в шоці. Я тут же запідозрила нечисте і перевірила доступ до картки через мобільний додаток. Зайшла без проблем, на рахунку були усі кошти. Виявляється, що додаткових ідентифікаційних підтверджень, як було вказано в СМС, і не було потрібно, – розповіла Оксана із Тур’я Ремети.
Зі слів жінки, такі повідомлення вона отримує щоразу, коли поповнить баланс картки.


Як не стати жертвою шахраїв

Щоб не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте ніяких дій на прохання "працівників банку", адже справжні працівники банківських установ навіть у вихідні чи святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі.
Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном "банківський працівник" чи "представник мобільного оператора" – зателефонуйте у банк чи до оператора та з'ясуйте ситуацію.
Якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки. Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників.Mukachevo.net 
Повернутися назад